jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
Banners Broker Polska


banners broker

| Rejestracja | Kontakt |


UWAGA:
WYJĄTKOWE KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH Z LINKU:
http://www.bannersbroker.com/rejestruj


Możesz już dziś kupić pakiet oraz panele dużo dużo TANIEJ.

Dolary po wyjątkowo korzystnym kursie:

$1 = 2,50zł !!!

Możesz więc kupić
panel żółty za 25zł,
a purpurowy za 75zł.Sprawdź ile zaoszczędzisz i jak wiele zyskasz:

Aby zakupić 1 panel żółty trzeba wpłacić do BB $10 + 5% (opłata pobierana przy depozycie), a więc łącznie ok. $10,50.

Przyjmując kurs dolara na poziomie 3,15zł - zakupienie 1 panelu żółtego kosztuje nas 33zł. Zakup panelu purpurowego kosztuje nas 99zł.

A zatem kupując 1 panel żółty oszczędzasz 8zł, na 1 panelu purpurowym oszczędzasz 24zł, a na 1 panelu niebieskim oszczędzasz 72zł...


Przyjmijmy na przykład, że wchodzisz do Banners Broker z następującą inwestycją:

Pakiet niebieski + 2 panele purpurowe i 4 panele żółte.
Łączny koszt takiej inwestycji to kwota $245 (Traffic Pack kupujesz osobno).
Więc 245 dolarów x 3,15zł = 771,75zł + 5% opłaty = 810zł.


Rejestrując się z powyższego linku taką samą inwestycję masz wydając ze swojej kieszeni zaledwie 612zł. Zyskujesz więc już na starcie prawie 200zł.

Wykorzystaj niezwykłą szansę
i wystartuj o wiele lepiej niż inni!!!

Masz pytania? Napisz do nas!NA CZYM ZARABIA BANNERS BROKER
Banners Broker można określić jako internetową agencję reklamową. W istocie jest jednak czymś wiele więcej, wchodząc na rynek w sposób nowatorski stała się pionierem nowatorskich rozwiązań, jakie wprowadziła do branży.
Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym potrzebom rynku w zakresie reklamy internetowej – firma stworzyła zintegrowaną kombinację innowacyjnych rozwiązań biznesowych, organizacyjnych, marketingowych i technologicznych.

Unikalna kombinacja usług dla reklamodawców z jednej i wydawców z drugiej strony sprawia, że Banners Broker staje się swoistym brokerem na rynku reklamy internetowej. Zyski czerpane z działalności w tym charakterze są podstawowym źródłem dochodów firmy. A jak wszyscy wiemy, są to usługi niezwykle dochodowe.

Rynek reklamy internetowej wart jest 50 miliardów dolarów rocznie. I wciąż rośnie!

Spoglądając gołym okiem widzimy zatem, że niewielki nawet udział w tym rynku wiąże się z poważnymi pieniędzmi.

W Internecie najistotniejszy jest ruch na stronach internetowych, jaki tworzą wszyscy internauci surfując w sieci, korzystając z serwisów, przeglądając witryny, poszukując informacji lub rozrywki. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej czynności wykonuje się z wykorzystaniem Internetu. Ten właśnie ruch jest istotą biznesu Banners Broker. Wszyscy, świadomie czy nieświadomie, jesteśmy częścią tej machiny.

Ruch, czyli Traffic sprawia, że powierzchnia na stronach internetowych jest coraz bardziej pożądana i kupowana w celu umieszczenia na tej powierzchni reklamy/baneru. Bez trudu można przeliczyć wartość danej strony, szacować liczbę wyświetleń, potencjalnych kliknięć i wreszcie zysk jaki może wygenerować reklama w danej witrynie w określonym czasie, z uwzględnieniem statystycznego stosunku wyświetleń, kliknięć i wzrostu sprzedaży dla firmy, która reklamuje się poprzez ten baner.

I na tym właśnie zarabia Banners Broker – kupuje tą powietrznię reklamową w serwisach internetowych, a następnie zamieszcza tam banery/reklamy dla firm, które za to płacą. Pieniądze na zakup powierzchni w atrakcyjnych serwisach firma pozyskuje od Partnerów (ich liczba rośnie lawinowo), którym w zamian potem wypłaca część zysków.

W ten sposób tworzy się doskonale skoordynowana sieć łącząc interesy wszystkich stron i generując zyski w sposób płynny i dobrze zorganizowany. W związku z tym zintegrowany system zapewnia zwiększenie sprzedaży i skuteczną promocję dla reklamodawców oraz zwiększenie przychodów i współpracę na atrakcyjnych warunkach właścicielom serwisów internetowych.

A gdzie jest w tym wszystkim miejsce na zarabianie dla Ciebie?
To proste! Ważnym filarem systemu jest Ad-Pub Combo, czyli program, w którym może uczestniczyć dokładnie każdy – nie trzeba wiedzy, ani posiadania stron internetowych, nie trzeba być reklamodawcą ani wydawcą. Dzięki Ad-Pub Combo firma buduje sieć partnerską oraz pozyskuje kapitał na zakup powierzchni reklamowych, które następnie przynoszą zyski. Dlatego możesz dołączyć inwestując dowolną kwotę (min. $25). W zamian otrzymasz całkiem spory zysk, który firma wypłaci Ci w wysokości proporcjonalnej do Twojego kapitału. Po pewnym (stosunkowo krótkim) czasie osiągniesz stałe regularne dochody, w zależności od tego, jak pokierujesz swoją inwestycją.


USŁUGI OFEROWANE PRZEZ BANNERS BROKER:


ADVERTISER – REKLAMODAWCA

PUBLISHER – WYDAWCA

AD-PUB COMBO – PARTNER/INWESTORREKLAMODAWCA (Advertiser) – jest klientem, który posiada firmę, produkt, usługę itd., chce on wykorzystać możliwości reklamy w Internecie, aby reklamować swoją ofertę w sieci. W tym celu płaci firmie Banners Broker za wyświetlenia baneru zamieszczonego na zakupionej przez Banners Broker powierzchni w innych serwisach internetowych. Kampania reklamowa jest oczywiście precyzyjnie zorganizowana pod kątem segmentacji rynku, geolokalizacji oraz szeregu kryteriów zapewniających efektywne wykorzystanie reklamy. Reklamodawca może także monitorować przebieg kampanii, śledzić i kontrolować jej wyniki.

WYDAWCA (Publisher) – wydawcą może zostać właściciel strony internetowej, która notuje minimum 1000 wyświetleń dziennie. Posiadając taką stronę można rozpocząć współpracę jako wydawca i sprzedać powierzchnię reklamową w swoim serwisie. Resztę robi Banners Broker – firma znajduje reklamodawcę, dobierając baner/reklamę tak, aby pasowała do tematyki serwisu, w którym zamieszczona zostaje reklama. Firma generuje także ruch na tej stronie. Właściciel serwisu natomiast otrzymuje zysk za każde wyświetlenie reklamy. Wydawca ma także do dyspozycji narzędzia pozwalające śledzenie na bieżąco dochodów z reklamy.

PAKIET COMBO (Ad-Pub Combo) – partner będący uczestnikiem Ad-Pub Combo nie jest reklamodawcą, ani wydawcą. Firma za jego pieniądze nabywa powierzchnię reklamową. Następnie sprzedaje ją z zyskiem, a zyskami dzieli się z partnerem. Zyski są proporcjonalne do wniesionego kapitału – zostaje on podwojony w czasie od 1 do 9-10 miesięcy w zależności od rodzaju zakupionych paneli (rodzaje paneli omówione są w osobnym artykule).
Posiadanie odpowiedniej kombinacji określonych paneli pozwala na osiągnanie stałych regularnych dochodów rezydualnych (pasywnych).
Działa to podobnie jak przypadku np. funduszy inwestycyjnych, jednak charakter działalności eliminuje ryzyko związane z wahaniami na rynkach finansowych, a zyski są zdecydowanie wyższe i przede wszystkim przewidywalne oraz stabilne. Banners Broker nie jest firmą inwestycyjną, a generowane przez nią zyski pochodzą z prowadzonej działalności gospodarczej w branży reklamy internetowej.
W związku z powyższym coraz więcej partnerów działając w ramach Ad-Pub Combo opiera już swoje utrzymanie na współpracy z BB, która stała się ich głównym źródłem dochodów. Jeśli w tym momencie zastanawiasz się czy jest to szansa także dla Ciebie, zapraszam do lektury kolejnych artykułów, gdzie poznasz szczegóły działania biznesu Banners Broker w ramach Ad-Pub Combo. Sam bowiem będziesz musiał odpowiedzieć sobie na pytanie czy zarobki płynące ze współpracy z Banners Broker są dla Ciebie wystarczająco dobre.Mamy czasy internetowego boomu. Baner reklamowy zamieszczony w Internecie stał się jednym z najważniejszych elementów marketingu każdej firmy, która chce się liczyć na rynku. Internet wyprzedza inne media i tradycyjne nośniki reklamy. Jednocześnie jest tani i pozwala na przeprowadzenie precyzyjnie zaplanowanej kampanii reklamowej. Wraz z Banners Broker działamy na świetnie prosperującym rynku, we wschodzącej branży, która ma się coraz lepiej i notuje coraz wyższe obroty na całym świecie. Środowisko internetowe pozwala ponadto zautomatyzować większość czynności, dzięki czemu pracując razem z Banners Broker zarabiamy pieniądze i mamy dużo czasu dla siebie.


Spróbuj poszukać czegoś lepszego lub już TERAZ zacznij zarabiać realne pieniądze dzięki BANNERS BROKER.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved