jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 


LANDING PAGE

Jak Zrobić Stronę Sprzedażową

w 15 minut - Generator Stron GetAll


W e-biznesie istotne jest nie tylko szybkie i łatwe tworzenie stron sprzedażowych, czyli tzw. landing page, lecz przede wszystkim stosowanie rozwiązań, które zapewniają im naprawdę miażdżącą skuteczność.Ilustrowany poradnik / tutorial - instrukcja krok po kroku - jak w 15 minut zrobić profesjonalną i skuteczną stronę produktową za pomocą generatora landing page GetAll


Zatem nauczymy Cię dzisiaj jak osiągnąć ten cel łatwo i szybko, nawet jeśli jesteś jeszcze kompletnie zielony/a. Narzędzie, które zaraz zobaczysz, to zdecydowanie coś więcej niż po prostu kreator stron. Przedstawiamy ilustrowany poradnik - przewodnik / instrukcję krok po kroku, dzięki której kilkoma kliknięciami stworzysz własną stronę, która skutecznie sprzeda każdy Twój produkt i uruchomisz automatyczny system zarabiania / sprzedaży w Internecie - korzystając z najlepszego narzędzia, jakie możesz znaleźć w sieci.

jak sprzedawać w internecie
KROK 1
Zaloguj się do swojego konta GetAll. Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w GetAll - przejdź teraz na stronę rejestracji za 1 zł i załóż sobie swoje konto - wówczas za 1 zł uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi. Jeśli chcesz, możesz skorzystać ze szczegółowej instrukcji Jak założyć konto w GetAll i otrzymać kompletny pakiet narzędzi skutecznego marketingu internetowego za 1 złoty.

KROK 2
Po zalogowaniu z bocznego lewego menu wybierz opcję Kreator stron (czerwona strzałka).


KROK 3
Natępnie z menu, które się rozwinęło, wybierz opcję Strony (czerwona strzałka).


KROK 3
Teraz wpisz nazwę strony w rubryce wskazanej strzałką 1. Możesz wymyślić dowolną nazwę. Nie używaj polskich znaków (ę,ą,ż...).

Na koniec naciśnij zielony przycisk Zatwierdź.


KROK 4
Teraz kliknij w link Nowa strona, znajdujący się w górnej części ekranu, aby uruchomić generator stron.


KROK 5
Teraz w kreatorze stron wyświetla się nam mnóstwo gotowych szablonów stron - możesz wybrać ten, który Ci odpowiada.

Aby spośród wielu szablonów szybko wyszukać taki jak potrzebujesz - możesz również skorzystać z wyszukiwarki, która Ci to ułatwi. W górnej części kreatora mamy różne filtry, których możesz użyć jeśli chcesz.

Według filtra Rodzaj szblonu można wybrać: strony sprzedażowe, przechwytujące, product launch, webinarowe i inne rodzaje stron lądowania.

Opcja Podtyp pozwala na wybór kategorii strony przechwytującej, którą zamierzamy stworzyć. Spośród wielu kategorii dostępne są między innymi takie jak: strona przechwytująca tekstowa, strona przechwytująca video, strona sprzedażowa z tekstem, strona sprzedażowa z video, strona sprzedażowa typu Jednorazowa oferta, strona dziękuję po zapisie/zakupie, zapis 2-etapowy, zapis 3-etapowy, zapis na webinar, strona pobierania i inne.

Możemy również wpisać w wyszukiwarce słowo kluczowe według tematyki strony jaką chcemy stworzyć - wówczas kreator wyświetli nam gotowe propozycje.


KROK 6
My, ponieważ tworzymy właśnie stronę sprzedażową, w naszym przykładzie wybierzemy również opcję Strona Sprzedażowa z menu rozwijanego Podtyp. Mamy tu do wyboru opcję Strona sprzedażowa z tekstem oraz Strona sprzedażowa z Video. Jeśli masz nagrany materiał video, który może zareklamować Twój produkt, możesz wybrać tą opcję. My wybieramy dzisiaj najprostrze rozwiązanie, żeby stworzyć naszą jednorazową ofertę jak najszybciej. Wybieramy opcję z tekstem.


KROK 7
Spośród wyświetlanych propozycji wybieramy nowocześnie wyglądający szablon z jasnym tekstem na ciemnym tle.


KROK 8
Aby to zrobić najeżdżamy na wybrany szablon kursorem myszy i klikamy zielony przycisk Choose.


KROK 9
Teraz naszym oczom ukazuje się gotowa strona sprzedażowa. Wystarczy tylko wstawić własny tekst oraz ewentualnie inne elementy, jeśli ich potrzebujemy. Gdy przewiniesz stronę w dół zobaczysz cały piękny szablon strony sprzedażowej, który wystarczy uzupełnić własną treścią.


KROK 10
Na samej górze widzisz napis Your Logo. Gdy klikniesz w ten napis - wyświetli się belka z opcjami do konfiguracji. Naciśnij pierwszą ikonę (czerwona strzałka).


KROK 11
Teraz z prawej strony otworzył się panel ustawień naszego obrazka. Mamy tutaj do wyboru wiele opcji, m.in. styl obrazka (np. automatyczne zaokrąglenie krawędzi), link (możemy wstawić link do dowolnej strony lub do wyskakującego okienka pop-up), wyświetlacz animacji itd. Nie będziemy się teraz tym wszystkim zajmować. Gdy założysz sobie konto z pakietem Regular za 1 zł będziesz mieć również dostęp do Platynowej Akademii Marketingu (jest to kurs biznesowy o wartości 2500 zł), w której mamy mnóstwo materiałów szkoleniowych video. Ponadto bogata Baza Wiedzy GetAll wyjaśnia wszystkie kwestie techniczne, więc nauczysz się wszystkiego w mgnieniu oka i będziesz oczarowany/a ogromnymi możliwościami jakie dają te narzędzia.

Jednak tutaj pragniemy pozakać Ci, że bez jakiejkolwiek wiedzy, wykorzystując najprostrze rozwiązania, można bardzo szybko stworzyć swój automatyczny system sprzedaży w Internecie, który działa na autopilocie i znacznie zwiększyć sprzedaż, a nawet od podstaw zbudować bardzo mocny fundament dla swojego nowego biznesu. Gdy uruchomisz swoją automatyczną maszynkę do pieniędzy i zaczniesz zarabiać, wówczas przyjdzie czas na udoskonalanie Twojego systemu, by przynosił jeszcze więcej zysków. Dzisiaj jednak tworzymy kręgosłup i pomijamy dodatki, które nie są koniecznie potrzebne.

Jeśli masz swoje logo - możesz teraz wgrać plik. W tym celu wybierasz opcję Akcja i Wgraj obrazek (jak na ilustracji poniżej - czerwona strzałka). (czerwona strzałka).


KROK 12
Teraz wyświetla się biblioteka mediów, które wgrałeś/aś już na potrzeby swoich dotychczasowych projektów. Jeśli dopiero zaczynasz i jest to Twoja pierwsza strona, to nie ma tu jeszcze nic.

Aby wgrać plik (obrazek logo lub jakikolwiek inny) wciśnij link Dodaj pliki.


KROK 13
Teraz możesz wysłać na serwer GetAll swój plik z Twojego komputera.


KROK 14
Po dodaniu pliku wyświetla się panel, w którym możesz wpisać dodatkowe informacje o obrazku, jak etykieta lub tekst alternatywny. Jeśli chcesz możesz zostawić te pola puste i od razu kliknąć przycisk Use image.


KROK 15
Oto gotowy efekt naszej operacji. Wgrane logo wyświetla się w lewym górnym rogu ekranu. W taki sam sposób możesz dodawać obrazki w innych częściach strony. Jak zapewne zauważyłeś lub zauważyłaś wcześniej, z prawej strony są już gotowe przyciski Social Media - można klikać lubię to lub udostępniać Twoją stronę na Facebooku.


KROK 16
Jeśli nie chcesz umieszczać logo na swojej stronie, możesz po prostu usunąć ten moduł ze swojego projektu. Aby to zrobić kliknij na napis Your Logo i naciśnij ikonę kosza z belki, która się pojawiła (czerwona strzałka).


KROK 17
Pojawiło się okno dialogowe z napisem: Are you sure you want to delete this element?, czyli Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten element?
Naciskamy przycisk OK.


KROK 18
Dokładnie w taki sam sposób możesz postąpić z modułem Social Media. W efekcie usunęliśmy całą górną belkę naszej strony sprzedażowej. Teraz na samej górze strony będzie wyświetlać się od razu nagłówek.


KROK 19
Teraz zmieniamy tekst nagłówka. Aby to zrobić kliknij dwukrotnie na wyświetlany tekst Your Fancy Headline Goes Here. W tej chwili wyświetlają Ci się wszystkie opcje do edycji. Możesz wpisać tu swój własny dowolny tekst. Pojawiła się belka do formatowania tekstu. Możesz pogrubiać, zmieniać czcionkę, wielkość tekstu, kolor tekstu, kolor tła itd. Zupełnie jak w programie Microsoft Word.


KROK 20
Dokładnie tak samo postępujemy z tekstem pod nagłówkiem. Klikamy na niego dwukrotnie i wpisujemy lub wklejamy własny tekst.

Dzięki belce z opcjami formatowania możemy uzyskać taki efekt, jaki chcemy:
1. Opcja Formats pozwala na uzyskanie przeróżnych efektów. Gdy klikniesz - rozwinie się dodatkowe menu, gdzie możesz wybrać jeden z wielu gotowych efektów.
2. Opcja Paragraph pozwala na ustawianie różnego rodzaju nagłówków oraz tekstu akapitowego.
3. Opcja Paste as text pozwala na wklejenie tekstu.
4. Pogrubianie tekstu.
5. Kursywa.
6. Podkreślenie.
7. Wyrównanie do lewej strony.
8. Wyśrodkowanie tekstu.
9. Wyrównanie do prawej strony.
10. Kolor czcionki.
11. Kolor tła czcionki.
12. Łatwe tworzenie listy wypunktowanej.
13. Łatwe tworzenie listy numerowanej.
14. Narzędzie Insert/edit link pozwala na wstawienie linku (podlinkowanie tekstu). Działa tak jak w Twojej skrzynce mailowej.
15. Narzędzie Clear formating pozwala na usunięcie formatowania.
16. Font Family - wybór czcionki. Możesz sobie wybrać Times New Roman, Arial i wiele innych atrakcyjnie wyglądających fontów.
17. Font Sizes - możemy ustawiać dowolną wielkość czcionki.


KROK 21
W ten sposób stworzyliśmy nagłówek i podnagłówek naszej strony sprzedażowej w kreatorze stron GetAll. Jeśli nie chcesz tworzyć podnagłówka - możesz usunąć tą sekcję postępując dokładnie tak jak w przypadku usuwania logo.

Jeśli chcesz, możesz teraz od razu utworzyć Call To Akcjon, czyli wezwanie do akcji (kup teraz, pobierz, skorzystaj z promocji itd.) - tak jak w naszym szablonie strony.

My jednak najpierw utworzymy listę korzyści. W naszym przykładzie tworzymy stronę sprzedażową dla książki Jak Stworzyć Od Podstaw Automatyczny E-Biznes w 21 Dni. Nagłówkiem strony jest tytuł książki, a podnagłówkiem jest jej podtytuł. Naszym zamiarem jest to, by tytuł i podtytuł wzbudził zainteresowanie. Teraz więc zamiast od razu wstawiać wezwanie do akcji, najpierw opiszemy zawartość książki w formie listy korzyści. Dzięki temu zbudujemy większe napięcie i większe zainteresowanie, które potem zmieni się w zaangażowanie. W efekcie odbiorca przeczyta więcej treści i znacznie zwiększy się prawdopodobieństwo zakupu.

Tworzymy dwie kolumny. W tym celu z menu bocznego wybieramy narzędzie Kolumny (czerwona strzałka) i za pomocą myszy przeciągamy je w miejsce, w którym chcemy umieścić treść w postaci kolumn. My umieściliśmy je zaraz poniżej podnagłówka (białe pole na ilustracji poniżej).


KROK 22
Teraz klikamy lewym przyciskiem myszy w ikonę narzędzia Obrazek i przeciągamy (przytrzymując przyciśnięty przycisk myszy) w miejsce, w którym chcemy umieścić obrazek. W naszym przykładzie będzie to lewa kolumna w naszym polu Kolumny, które właśnie (krok 21) wstawiliśmy.


KROK 23
Klikamy w napis Click To Upload/Edit Image (po polsku: kliknij, aby wgrać lub edytować obrazek). Następnie postępujemy dokładnie tak, jak w przypadku wgrywania naszego logo (opis powyżej).


KROK 24
W ten sposób wstawiliśmy obrazek do treści naszej strony sprzedażowej. W naszym przykładzie jest to okładka naszej książki. Możesz tu jednak umieścić np. zdjęcie swojego produktu lub dowolną grafikę (najważniejsze, by zdjęcie zachęcało do zakupu Twojego produktu).

Teraz klikamy ikonę narzędzia Tekst (strzałka 1) i przeciągamy ją tam, gdzie chcemy umieścić tekst. W tym przykładzie jest to prawa kolumna (strzałka 2).


KROK 25
Klikamy w napis i wprowadzamy własny tekst.


KROK 26
My wpisaliśmy Pełny, Kompletny Opis Jak Zbudować Cały Gotowy Dochodowy System Biznesu W Internecie, Który Działa AUTOMATYCZNIE. Następnie możesz kliknąć w ikonę narzędzia Bullet list.


KROK 27
Po kliknięciu w ikonę narzędzia Bullet list Twój tekst zamienił się w listę wypunktowaną (możesz zamienić ją w listę numerowaną klikając ikonę obok: Numbered list.

Teraz klikając Enter po każdym zdaniu automatycznie tworzy się lista.
KROK 28
My w naszym przykładzie nie skorzystamy z listy, lecz po prostu wprowadziliśmy tekst jedynie klikając Enter po każdym zdaniu. Na koniec wybrane fragmenty tekstu wytłuściliśmy pogrubioną czcionką. Oto efekt:


KROK 29
Dla uzyskania lepszego wyglądu naszej strony sprzedażowej, skorzystamy z dodatkowych funkcji kreatora stron GetAll.

Klikniemy teraz w pole Kolumny, które wstawiliśmy poprzednio (strzałka 1), a następnie wybierzemy opcję Edit Configuration (strzałka 2).


KROK 30
Po prawej stronie pojawił się panel Ustawienia. Klikamy w zakładkę Kolor tła.


KROK 31
Teraz klikamy w okieno Przezroczysty kolor tła (czerwona strzałka).Oto efekt:

KROK 32
Klikamy dwukrotnie w tekst (strzałka 1), a następnie zaznaczamy cały tekst i wybieramy opcję Text color (strzałka 2). Następnie wybieramy kolor tekstu (w naszym przykładzie jest to kolo biały).Oto efekt:

KROK 33 - Szerokość strony
Aby lepiej wykorzystać powierzchnię ekranu powiększymy teraz szerokośc naszej strony sprzedażowej. W tym celu klikamy przycisk Ustawienia strony (strzałka 1), a następnie wybieramy zakładkę Ogólna Typografia (strzałka 2) lub od razu w zakładkę Szerokość strony jeśli wyświetliliśmy samo menu główne tej sekcji.Oto menu Ustawienia strony wyświetlane po prawej stronie ekranu. Możemy tutaj wprowadzić informacje o stronie (przydatne na potrzeby pozycjonowania w Google - dla bardziej zaawansowanych, piszemy o tym w osobnych artykułach i poradnikach). Możemy zmienić kolor tła naszej strony sprzedażowej, zrobić tło obrazkowe/graficzne i inne opcje. Aby zmienić szerokość strony klikamy w zakładkę Szerokość strony (czerwona strzałka):Do ustawiania szerokości strony możemy użyć suwaka (strzałka 1) - przesuwając w lewo zwężamy stronę, natomiast przesuwając w prawo poszerzamy ją. Możemy więc ustawić szerokość według własnego uznania, przesuwając po prostu suwak za pomocą myszy.

Możemy również skorzystać z okna, w którym wpisujemy dokładną wartość podaną w pixelach. Dzięki temu mamy możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia szerokości strony. W naszym przykładzie skorzystaliśmy właśnie z tej metody - klikamy w okno (strzałka 2), kasujemy wartość domyślną i wpisujemy własną. My wpisaliśmy 1200. Nasza strona sprzedażowa będzie teraz szersza - jej szerokość to 1200 pikseli.

Na koniec możesz kliknąć w przycisk ukryj ten panel.

KROK 34 - Powiększanie obrazka i tekstu
Na poniższej ilustracji widzisz efekt naszej operacji. Pojawiła się pusta przestrzeń, którą możemy zagospodarować. Dlatego teraz powiększymy obrazek oraz tekst. Pamiętaj, że Twoją stronę będą odwiedzać również osoby korzystające ze smarfonów.

Klikamy w obrazek (pojawią się charakterystyczne kwadraciki na jego obwodzie). Chwytamy myszą kwadrat umieszczony na rogu obrazka (czerwona strzałka) i powiększamy go do takiej wielkości jaką chcemy uzyskać (my w naszym przykładzie tworzymy dwie kolumny o takiej samej szerokości - z lewej grafika, a z prawej tekst).Następnie możesz powiększyć tekst po prawej stronie, aby był bardziej czytelny i chętniej czytany przez Twoich potencjalnych klientow. Kliknij w tekst, a następnie w przycisk Edit Text (czerwona strzałka). Potem zaznacz tekst i ustaw wielkość wielkość czcionki i inne parametry według własnego uznania.My powiększyliśmy obrazek do szerokości całej lewej kolumny i powiększyliśmy proporcjonalnie wielkość czcionki. Oto efekt (oczywiście to tylko pomniejszony zrzut ekranu, jednak widok oryginału na pełnym ekranie jest bardzo efektowny):

KROK 35 - Promocja
Zaraz poniżej w naszym szablonie wyświetla się zielony przycisk YOUR CALL TO ACTION. Teraz stworzymy nowy obszar (zaraz nad tym przyciskiem), w którym zamieścimy treść promocji. Jeśli posiadasz grafikę - użyj opcji Obrazek (strzałka 1) z lewego panelu (tak jak wgrywaliśmy logo i obrazek poniżej). Jeśli nie masz obrazka - utwórz promocję w formie tekstu (strzałka 2).

Wybierz więc narzędzie (obrazek lub tekst) i przeciągnij go do miejsca, gdzie chcesz umieścić go na swojej stronie (strzałka 3).My użyliśmy narzędzia Obrazek i wgraliśmy przygotowaną wcześniej grafikę (tą samą metodą jak w przypadku logo). Efekt jest taki:Jeśli chcesz zrobić promocję w formie tekstu, użyj narzędzia Text (przeciągnij go w taki sam sposób do wybranego miejsca swojej strony sprzedażowej), a następnie wprowadź tekst i sformatuj go za pomocą narzędzi opisanych w Kroku 20 (przede wszystkim kolory i wielkość czcionki). Aby stworzyć charakterystyczne przekreślenie tekstu użyj narzędzia Formats --> Inline i wybierz opcję Strikethrough.

Efekt jest taki:KROK 36 - CTA
Teraz zajmiemy się przyciskiem YOUR CALL TO ACTION.

Widzisz gotowy przysk z napisem YOUR CALL TO ACTION (po polsku: Twoje wezwanie do akcji) oraz napis, który widnieje zaraz poniżej Not quite ready? Learn more >> (po polsku: nie jesteś jeszcze do końca zdecydowany? to dowiedz się więcej...).Przechodzimy więc do edycji tej części naszej strony sprzedażowej.

Klikamy w przycisk YOUR CALL TO ACTION, a następnie wybieramy opcję Edit Configuration (czerwona strzałka).Teraz wybierz zakładkę Text przycisku....i skasuj napis YOUR CALL TO ACTION (czerwona strzałka) - wpisz tam własny tekst.My wpisaliśmy:Oto efekt:Teraz klikamy w napis: Not quite ready? Learn more >> i wybieramy narzędzie Edit text (czerwona strzałka).Teraz kasujemy oryginalny tekst naszego szablonu i wpisujemy własny.Oto efekt:

KROK 37 - Zegar odliczający czas
Dla wzmocnienia efektu i wywołania szybkiej reakcji naszego klienta wstawimy jeszcze jeden element. Będzie to zegar pokazujący upływ czasu. Dzięki temu nasz klient będzie widział ile czasu pozostało mu na podjęcie decyzji - gdy czas minie, wówczas promocja mu przepadnie.

Z lewego bocznego menu wybieramy narzędzie Odliczanie. Chwytamy ikonę myszą i przeciągamy tam, gdzie chcemy umieścić nasz zegar.My umieściliśmy zegar zaraz nasz przyciskiem. Teraz kliknij w zegar, który umieściłeś/aś na swoim ekranie i wybierz opcję Edit configuration.W panelu konfiguracyjnym kliknij zakładkę Konfiguracja Odliczania (strzałka 1) i wybierz rodzaj odliczania (strzałka 2). My wybraliśmy Zawsze aktualny. Następnie ustaw okres czasu jaki chcesz (strzałka 3). My ustawiliśmy 0 dni, 0 godzin, 59 minut, więc zegar będzie odliczał kolejno 58 minut, 57, 56 itd. Kolejne sekundy będą upływać przed oczami klienta.

Pod zakładką Konfiguracja Odliczania dostępna jest zakładka Projekt model. Możesz z niej skorzystać, aby zmienić wygląd zegara (kolor czcionki, kolor tła, wielkość czcionki, obramowanie itd.).Tak wygląda nasz zegar:KROK 38 - Nowa sekcja
Zaraz poniżej w naszym szablonie strony mamy gotowe 3 kolumny. Jest to miejsce do opisania korzyści i zalet produktu, czyli dodatkowa zachęta do zakupu. Możemy jednak wstawiać dodatkowe elementy według własnego uznania i własnych potrzeb. Teraz wstawimy dodatkowe Kolumny, aby umieścić tam dodatkowy opis produktu i korzyści.

Korzystając z narzędzi, które już znasz utworzyliśmy kolejny fragment naszej strony sprzedażowej. W każdej kolumnie umieściliśmy pole Tekst. W lewej kolumnie wypisaliśmy realne korzyści w postaci listy wypunktowanej. W prawej kolumnie wstawiliśmy obrazek, a pod obrazkiem umieściliśmy pole Tekst, gdzie opisaliśmy główny cel książki.

KROK 39 - Powtórzenie CTA
Poniżej umieściliśmy drugie wezwanie do akcji. Mamy tutaj grafikę przedstawiającą obniżenie ceny. Ponownie użyliśmy odliczania czasu (tym razem zegar wygląda inaczej). Zmieniliśmy też napis na przycisku Do koszyka. Dla wzmocnienia efektu użyliśmy narzędzia Dzisiejsza data (czerwona strzałka), a zaraz poniżej umieściliśmy informację o ilości sprzedanych egzemplarzy.

KROK 40 - Nowa sekcja
Spójrz teraz na sekcję złożoną z trzech kolumn, która była zawarta w naszym szablonie strony. Każda z kolumn składa się z trzech modułów: dwa moduły tekstowe (nagłówek oraz treść) i obrazek. Każdy z nich możesz dowolnie edytować, taj robiliśmy to powyżej. Możesz również skasować całą tą sekcję, jeśli uznasz, że nie jest Ci potrzebna.My wstawiliśmy tutaj własny tekst.

KROK 41 - Historie i Opinie Klientów
W dolnej części szablonu znajduje się gotowa sekcja, której możemy użyć do wstawienia opinii naszych klientów. Mamy tu 2 kolumny. Każda z nich składa się z części tekstowej, gdzie wstawiamy wypowiedź klienta oraz z obrazka, gdzie możemy wstawić jego zdjęcie. Wiesz już jak edytować poszczególne moduły, więc przystępujemy do pracy.Poproś kilku swoich klientów, którzy kupili już Twój produkt, by napisali 2 lub 3 zdania co ten produkt zmienił w ich życiu, w czym im pomógł, co podobało im się najbardziej. Następnie wstaw ich wypowiedzi edytując odpowiednie pola tej sekcji. Będzie jeszcze lepiej, jeśli klienci zgodzą się na umieszczenie imienia i nazwiska oraz zdjęcia.

KROK 41 - Bonus
Jeśli posiadasz coś, co możesz dać klientowi bezpłatnie - przedstaw to na swojej stronie sprzedażowej jako specjalny Bonus, który otrzyma za darmo każdy, kto zakupi główny produkt.

Możesz to zrobić w dowolnej formie. Opis prezentu powinien być krótki. Możesz dodać jego zdjęcie oraz podkreślić fakt, że po upływie czasu odliczanego przez nasz zegar prezent przepadnie.

Pod sekcją, w której zaprezentujesz swój gratis, możesz dodatkowo wstawić jeszcze raz przycisk wezwania do akcji oraz odliczanie.
GOTOWE
STWÓRZ TERAZ WŁASNĄ STRONĘ PRZECHWYTUJĄCĄ
Teraz możesz już łatwo tworzyć tyle stron przechwytujących ile tylko zechcesz i z sukcesem rozwijać swoje biznesy pozyskując wielu nowych klientów i wielokrotnie zwiększając swoją sprzedaż. Wiedząc jakie to łatwe z pewnością nic nie powstrzyma Cię od tego, by już dziś stworzyć swoją pierwszą stronę przechwytującą, która zacznie skutecznie budować Twoją bazę klientów.

Równie łatwe jest tutaj stworzenie autorespondera i połączenie go ze stroną przechwytującą oraz ustawienie kolejki maili, które będą automatycznie wysyłane każdej osobie, która zapisze się na Twoją listę mailingową. To już dobra podstawa do stworzenia systemu automatycznej sprzedaży w Internecie.

Potrzebny będzie jeszcze dobry sposób promocji naszych stron przechwytujących... Na to również są sprawdzone i skuteczne metody. Choć to dopiero początek możliwości, jakie oferuje platforma marketingowa GetAll.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - kliknij tutaj i przejdź do strony z ofertą dostępu narzędzi GetAll za 1 złoty. Załóż konto, wybierz pakiet i zacznij działać już dziś!


jak sprzedawać w internecie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tematyką poruszaną w tym artykule - pisz do nas śmiało. Staramy się być z Wami w kontakcie tak bardzo, jak tylko pozwala na to szybko biegnący cenny czas. A zadawane przez Was pytania i Wasze sugestie inspirują nas do tworzenia kolejnych ciekawych artykułów. Kliknij tutaj i napisz do nas.

więcej o email marketingu

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved