jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 

Czy warto inwestować w Preiscoin ???


prs_opinie

Ile można zarobić na Preiscoin? Czy warto w to wchodzić? Opinie o Preiscoin są podzielone. Przedstawiamy opinie za oraz przeciw.

Niewątpliwie początkowo nie miałeś przejrzystej opini o PRS, wahałeś się z decyzją przy pierwszym kontakcie z informacją o powstaniu Preiscoina i możliwościach z nim związanych. A jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się do systemu emisji, to z pewnością wahasz się właśnie w tym momencie. Projekt zaskoczył nie tylko Ciebie. Pasjonaci kryptowalut i wielu żądnych zysku weszli w to od razu. Inni przyglądając się myślą: czy warto w to wchodzić, ile można na tym zarobić.... W chwili powstawania tego artykułu temat Preiscoina jest jeszcze świeży. Jak to zwykle bywa w przypadku wszelkich nowości opinie są podzielone i trwa otwarty dialog pomiędzy entuzjastami i sceptykami.
Krążące w sieci opinie o Preicoin dotyczą przede wszystkim rynkowej przyszłości tej kryptowaluty, jej płynności i funkcjonalności oraz systemu emisji i bezpieczeństwa posiadanych w tej postaci środków. A więc podstawowe kwestie bliskie każdej młodej kryptowalucie i nie tylko.
Sedno jak zwykle tkwi w tym samym punkcie: próba oceny ryzyka i potencjału zysków.
Sprawa staje się ciekawa, bowiem dotąd kryptowaluty pozwalały osiągnąć dochód na dwa znane wszystkim sposoby: wydobywanie (kopanie) oraz klasyczna spekulacja.
W przypadku Preiscoina natomiast nie ma i raczej nie będzie żadnego wydobywania kolejnych monet przez użytkowników. Nie ma także (jeszcze) spekulacji, bo na to jest zbyt wcześnie, a giełda Preiscoina dopiero się rozwija.
Jest za to obiecująca INWESTYCJA i atrakcyjny PROGRAM PARTNERSKI. I dlatego zarabianie na Preiscoinach wyglądać będzie inaczej niż to, do czego przyzwyczaiły nas znane dotychczas kryptowaluty.

Głównie z tych właśnie powodów osoby mniej zorientowane w zakresie kryptowalut mogą czuć pewną dezorientację. Starzy wyjadacze rozumieją ogromne możliwości zarobkowe, które kryją się za tym projektem i chętnie inwestują, przyzwyczajeni do zysków na Bitcoinie.
Preiscoin objawił nam jednak zupełnie nowe oblicze kryptowaluty, przyjrzyjmy się więc bliżej, co takiego się za tym kryje, a przede wszsytkim jak możemy na tym skorzystać.

Preiscoin
Inwestycja i źródło stałego dochodu - analiza

Od samego startu PRS jest walutą, która zapowiada się lepiej niż inne. Zadecydowały o tym często opisywane czynniki, takie jak abonamentowy system emisji, własna giełda oraz program partnerski. Opisywane w różowym świetle bywają jednak najczęściej bardzo subiektywną (lub wręcz bezrefleksyjnym papuzim skrzekiem) reklamą tworzoną przez tych, którym na poklasku zależy, szukają bowiem po prostu poleconych, za których zgarną prowizję. Naturalnie program partnerski jest dobry, ale czasem warto twardo stąpać po ziemi.

System emisji Preiscoinów

Twórcy projektu udowodnili tu, że projekt jest przemyślany. Podaż tej kryptowaluty uwarunkowana systemem abonamentowym pociąga za sobą określone następstwa.
W przypadku każdej kryptowaluty dopływ na rynek jest stopniowy i do pewnego stopnia przewidywalny. W przypadku Preiscoina jednak jest ściśle kontrolowany przez emitenta. Mamy tutaj do czynienia z określonym zaangażowaniem użytkowników, którzy w zamiant za abonament otrzymują określoną wartość. Jednocześnie ograniczenie dostępu do PRS może powodować stabilizację jej wartości, a nawet stymulować wzrost. A na to właśnie wszyscy oczekują - aby wartość PRS szybowała jak najszybciej do góry. Jest to jednak proces, potrzebny jest bowiem czas na naturalny rozwój i na zajęcie przez PRS docelowej pozycji rynkowej.
Co więcej, na rynku kryptowalut jak również na każdym rynku (w tym m.in. forex), cena uwarunkowana jest w dużej mierze czynnikami psychologicznymi, które dominują wśród traderów. Wydaje się, że czynniki te zdecydowanie sprzyjają Preiscoinowi.

Abonamentowy system emisji PRS dodatkowo niesie inne korzyści. Otwiera możliwości dla osób zainteresowanych inwestycją i zarabianiem na PRS, ale nie znają się komputerach, programowaniu, dla osób, które nie potrafią i nie chcą kopać. System abonamentowy jest prosty: płacę abonament i dostaję 25 PRS co miesiąc. Dlatego z pewnością już na starcie w obrocie tą kryptowalutą weźmie udział większa liczba osób niż w przypadku Bitcoina. To także przemawia na plus, ponieważ może zwiększyć płynność PRS.
Poza tym możemy gromadzić PRS w celu zyskania, gdy jego kurs wzrośnie, możemy także na bieżąco wymieniać go na giełdzie Bitflex, aby odzyskać zapłacony abonament.

Giełda Bitflex.eu

Jest to kolejne innowacyjne i obiecujące przedsięwzięcie. Entuzjaści wskazują na niespotykany fakt, że Preiscoin od razu powił się na giełdzie kryptowalut, co rokuje wyśmienicie. Sceptycy natomiast twierdzą, że własna giełda to po prostu konieczność, aby w ogóle mieć szansę na zaistnienie.
Prawda jak zwykle tkwi gdzieś pomiedzy.
Od czasów debiutu Bitcoina powstało wiele kryptowalut. Wiele z nich nigdy nie pojawiło się na żadnej giełdzie, a te, które zdobyły pozycję na tyle silną, by się na giełdach pojawić, walczyły o to przez pewien czas.
Dzisiejszy rynek jest na tyle trudny, że nie każdej nowej kryptowalucie udaje się zaistnieć i przyjąć się na tyle, aby zyskać płynność i zaufanie użytkowników.
Fantastycznym rozwiązaniem jest własna giełda! Preiscoin jest jednak pierwszą kryptowalutą, która własną giełdę posiada. PRS jest więc wymienialny na inne kryptowaluty (bitcoin, litecoin, doge i inne) oraz na złotówki, dolary, euro...
Prawdą jest, że bez giełdy start byłby o wiele trudniejszy, ale prawdą jest także, że giełda działa i jest dużym atutem projektu. Może to świadczyć o tym, że nie jest to kolejny eksperyment, ale poważny i dobrze zorganizowany projekt, a co za tym idzie, bardziej wiarygodny. Wartość kryptowaluty rośnie bowiem wówczas, gdy rośnie jej płynność, użyteczność oraz wymienialność na inne waluty lub towary i usługi, co przekłada się na chęć korzystania z niej przez rosnącą rzeszę ludzi.

Program partnerski

Program partnerski to kolejna nie spotykana dotąd na rynku kryptowalut nowatorska koncepcja. Jest to ogromny argument, dla którego warto przystąpić do projektu.
Dlaczego? Korzyści bowiem dla nas - użytkowników w tym miejscu zaczynają już się mnożyć. Dotąd kupowaliśmy kryptowaluty dla samych kryptowalut. Inwestowaliśmy w Bitcoiny tak jak inwestuje się w tradycyjne waluty, w akcje itp. Kupowaliśmy kryptowaluty także po to, by wymieniać je na inne dobra itp.
W przypadku Preiscoina wszystkie te korzyści również są przed nami, ale program partnerski pozwala nam na pozyskanie dodatkowego źródła zysku!
Nie musimy polecać. Możemy ograniczyć się do korzyści skoncentrowanych na samym obrocie Preiscoinem. To samo mogą zrobić też osoby, które zaprosimy do projektu, a my dzięki temu będziemy zarabiać 1CHF miesięcznie za każdą zaproszoną osobę. Biorąc pod uwagę, że program partnerski obejmuje 7 poziomów i oparty jest na zasadzie wymuszonej matrycy 3:7, widać z daleka, że do wzięcia są naprawdę poważne pieniądze. O zyskach z PP szerzej napiszemy w dalszej części, tutaj chcielibyśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jakie znaczenie ma istnieje programu partnerskiego dla samego Preiscoina.

Rozwiązanie takie z pewnością wiąże się z dość dużym kosztem dla twórców projektu (łatwo z resztą obliczyć). Biorąc pod uwagę przewidzianą matrycę oraz wysokość prowizji w stosunku do wysokości abonamentu, widzimy, że układ jest zdrowy, a racjonalne proporcje są zachowane w myśl zasady wygrany-wygrany.
Wprowadzenie programu partnerskiego jest jednak genialnym posunięciem z uwagi na to, że bardzo pozytywnie wpłynie on na kondycję i siłę Preiscoina samego w sobie.
W oczywisty sposób spowoduje on bowiem relatywnie szybki wzrost popularności waluty i tym samym rozpoznawalności marki. Co za tym idzie, wzrośnie liczba osób akceptujących wartość PRS jako kryptowaluty oraz skłonnych używać jej jako formy płatności i jako przedmiot korzystnego obrotu.
W chwili zaistnienia tych okoliczności kurs PRS z pewnością wzrośnie, a jego pozycja rynkowa będzie mocniejsza.
Oczywiście dziś jest jeszcze zbyt wcześnie na tak daleko idące prognozy. Jednak bez względu na to, jak potoczy się rozwój Preiscoina, to program partnerski z pewnością będzie jemu sprzyjał. Jeśli więc inwestujesz w PRS, to program partnerski działa na Twoją korzyść, bez względu na to, czy z niego korzystasz.

Preiscoin jako środek płatniczy

Twórcy Preiscoina dążą do tego, aby tą kryptowalutą można było płacić w możliwie największej ilości miejsc. Oficjalnie zapowiadają, że celem ich działań jest między innymi pozyskanie partnerów handlowych, którzy będą akceptować płatności w PRS. Koncepcja wróży naprawdę nieźle. W chwlili gdy użytkownicy przekonają się, że ich Preiscoiny mają wartość prawdziwych zakupów, wtedy wszyscy poczujemy realną wartość PRS, a w rezultacie obrót tą walutą z pewnością wzrośnie, a tym samym jej wartość. Co więcej, korzystanie z PRS przy transakcjach handlowych ma dawać użytkownikom prawo do zniżek. Jeśli twórcom uda się zrealizować zapowiadane plany, PRS będzie pożądany przez wszystkich - po prostu po to, aby taniej kupować towary i usługi, za które dotąd płacimy drożej w złotówkach. Większy popyt na walutę - większa jej wartość - i większe zyski dla tych, którzy PRS posiadać już będą. Są to jednak plany, które trzeba jeszcze zrealizować.

PRS w Polsce i na świecie

PRS jest dopiero raczkuje, a już zdążył narobić szumu. Warto wiedzieć jednak, że jeśli przyjmie się na dobre na rynku kryptowalut, stanie się przedmiotem obrotu międzynarodowego i wtedy dopiero zacznie się prawdziwa zabawa.
Dziś Preiscoin obecny jest tylko w Polsce! Niech fakt ten uświadomi nam potencjał i możliwości, które stoją przed nami właśnie teraz, u samych źródeł. Ma to znaczenie dla waluty samej w sobie, ale jeśli bierzemy pod uwagę dochody z programu partnerskiego... Dodam tylko, że aby zakwalifikować się do pełnych dochodów z całej matrycy 3:7 - wystarczy zaprosić jedynie 3 osoby... Jeśli działasz już w jakimkolwiek większym projekcie opartym na matrycy, wiesz dobrze co to oznacza: najpierw Polska, a dopiero potem reszta świata - w dolnych liniach naszych matryc...
Dla mniej zorientowanych: wszyscy w kraju mamy dziś złote pozycje, a takie sytuacje nie zdarzają się często.

Preiscoin - minusy

Powyżej pisaliśmy dlaczego abonementowa emisja PRS jest atutem projektu. Kontrola podaży wpływa na wartość PRS, a przecież o to nam chodzi. Warto wspomnieć jednak, że z tego właśnie powodu PRSy wydobywane są wyłącznie przez emitenta, który jako jedyny posiada dostęp do kodu. Sceptycy wskazują na fakt, że kod może w przyszłości zostać zmieniony przez emitenta, na co użytkownicy nie będą mieli wpływu. Rzeczywiście istnieje taka możliwość, jednak taki krok spowodowałby utratę wiarygodności wypracowanej przez cały czas rozwoju kryptowaluty, co byłoby w zasadzie jednoznaczne z szybkim upadkiem projektu, na co jego twórcy raczej nie mogą sobie pozwolić, zważywszy na poczynione już inwestycje i etap rozwoju Preiscoina.
Wydaje się więc, że w chwili obecnej nie ma powodu do obaw, jednak warto zwrócić uwagę na każdy szczegół.

Preiscoin - zyski, dochody, możliwości

Dochody z projektu należy wyraźnie rozdzielić na dwie osobne kategorie. Pierwsza z nich to zysk jakiego każdy posiadacz PRS oczekuje oparty na wzrost wartości tej kryptowaluty. Dziś w zamian za abonament pozyskujemy 25 PRS miesięcznie. Spodziewany wzrost wartości PRS pozwoli w bliższej lub dalszej przyszłości sprzedać PRSy z zyskiem lub korzystając ze wzrostu jego wartości nabywczej, wymienić go na towary i usługi.

Jak dużych wzrostów się spodziewamy? Entuzjaści wskazują tu przykład Bitcoina, który powstał w roku 2009, na giełdzie Bt. Gox debiutował 17 sierpnia 2010r. W dniu tego debiutu wartość 1 BTC wynosiła 0,063 USD. W kwietniu 2011r wynosiła już 1 USD/BTC, a już w czerwcu osiągnęła 31 dolarów za 1 Bitcoina. W listopadzie 2013 roku kurs Bitcoina przekroczył 1200 USD/BTC! Oznacza to, że osoba, która w sierpniu 2010r zainwestowała 1 dolara na zakup kilku BTC, w listopadzie 2013r posiadała w Bitcoinach równowartość 19 000 USD (dziewiętnaście tysięciy dolarów amerykańskich)! Czy z Preiscoinem będzie podobnie? Zobaczymy. Jednak nawet jeśli wzrost Preiscoina będzie 100 mniejszy, to wciąż dochody będą ogromne (z 1 dolara -> 190 dolarów w ciągu 3 lat). Cyfry dają do myślenia, a wnioski popychają do działania.

Drugim filarem jest program partnerski. Jego konstrukcja to klasyczna matryca 3:7. Oznacza to, że w pierwszej lini możemy mieć 3 osoby, a każda z nich w swojej pierwszej lini także 3 osoby (co w naszej drugiej lini daje w sumie 9 osób) i tak dalej. Istotną tutaj rzeczą jest mechanizm budowania tej struktury. Mianowicie rejestrując się zajmujemy miejsce pod określoną osobą. Jeśli ta osoba zaprasza poleconych, to osoby te umieszczane są najpierw w pierwszej linii (3 osoby), następnie w drugiej (9 osób) i tak dalej. Dlatego nawet jeśli nie zapraszasz nikogo do projektu, to część osób zaproszonych przez osoby będące nad Tobą zostanie umieszczona pod Tobą, a w efekcie będziesz otrzymywać 1 CHF (frank szwajcarski) miesięcznie za każdą taką osobę - a dokładniej 4% jej abonamentu.
Musisz w tym celu spełnić dwa warunki: regularnie opłacać miesięczny abonament oraz jednorazowo zaprosić do programu 3 osoby.
Jakie daje to możliwości zarobkowe w perspektywie? Poniżej prosty schemat i realne cyfry.

1 - Ty
3 - trzy osoby pod Tobą (3 CHF/mc prowizji dla Ciebie)
9 - dziewięc osób w Twojej drugiej linii (9 CHF/mc prowizji dla Ciebie - łącznie z pierszą linią to już 12 CHF/mc)
27 - trzecia linia
81 - czwarta linia
243 - piąta linia
729 - szósta linia
2187 - siódma linia

Jest to uproszczony schemat matrycy, o której mówimy. Wystarczy tylko rzucić okiem i od razu widać potencjał. Łączna wartość Twojej prowizji może osiągnoć ponad 3000 franków szwajcarskich miesięcznie (firma ofiaruje Ci także specjalną kartę płatniczą, na którą będziesz otrzymywać prowizje), co po obecnym kursie CHF daje nam ponad 10 000 zł miesięcznie dochodu pasywnego.
Jeśli nie masz doświadczenia w podobnym biznesie, pewnie patrzysz z niedowierzaniem (nie każdy dojrzał do takich dochodów), a jeśli masz już praktyczne doświadczenie zdobyte w innych dobrych projektach, to dostrzegasz solidnie przygotowany projekt i po prostu zabierasz się do pracy, aby na tym jak najwięcej zarobić. Oczywiście wymienione 10 tysięcy złotych miesięcznie nie spadnie nam od razu z nieba. Tak skonstruowana matryca potrzebuje tygodni, a nawet miesięcy, by się rozwinąć. Jednak pierwsze dwie, trzy linie zapełnią się dość szybko, a to oznacza, że w pełni zwróci się nam abonament i zaczniemy stopniowo osiągać coraż wyższe dochody.
A co najważniejsze: na swoim koncie przez cały czas gromadzimy swoje Preiscoiny, które otrzymujemy w rytmie 25 PRS / mc i które są naszą inwestycją.

Preiscoin - ryzyko inwestycyjne

Cóż... mamy przed sobą atrakcyjny projekt, zdajemy sobie sprawę, że zarobić możemy bardzo dobrze ...ale...
żeby wejść do interesu, najpierw trzeba zainwestować swoje pieniądze. Jest to dobrze znany w psychologii mechanizm obawy, którą odczuwamy zawsze, gdy trzeba rozstać się z choćby odrobiną naszej gotówki. I stąd całe rozważania. Inwestowanie i zarabianie - oczywiście TAK. Musi to być jednak mądre i przemyślane. Każdy biznes wiąże się z ryzykiem. Zyski jednak powinny być satysfakcjonujące, a ryzyko jak najmniejsze.

Jakie ryzyko musimy wziąć pod uwagę w przypadku PRS?

Po pierwsze, Preiscoin może nie osiągnąć tak dużych wzrostów, jakich się spodziewamy. W najgorszym przypadku może okazać się, że nikt nie będzie chciał od nas odkupić naszych PRS. Aby tak się stało, nasza-kryptowaluta musiałaby całkowicie utracić płynność i zainteresowanie użytkowników, co jest sytuacją mało prawdopodobną, zważywszy na to, że zainteresowanie Preiscoinem rośnie.
Możemy rozważać wiele czynników i niuansów, jednak faktem jest, że jedyne nasze ryzyko to wpłacona przez nas kwota abonamentu, którego w najczarniejszym scenariuszu moglibyśmy nie odzyskać. To jedyne ryzyko. Rozważmy jednak jak możemy to ryzyko maksymalnie zmniejszyć.

Abonament wynosi 25 CHF (po aktualnym kursie: ok. 87 zł). W zamian otrzymujemy 25 PRS.
Twórcy więc nadali niejako tej krypto-walucie wartość początkową 1PRS = 1CHF.
Kurs Preiscoina od chwili debiutu wahał się pomiędzy 2,50 zł a 4,20 zł.
Rozważmy sytuację, w której sprzedajemy PRS po 2,50zł. Wówczas za 25 PRS otrzymamy 75 zł, więc w stosunku do zapłaconego abonamentu stracimy 12 zł (tyle co jedna paczka papierosów). Jeśli sprzedamy PRSy po 4,20 - wówczas za 25 PRS otrzymamy 105 zł, co oznacza ok. 13 zł zysku.
W chwili obecnej (upraszczając) można więc przyjąć, że za kwotę abonamentu otrzymujemy mniej więcej jego równowartość w postaci Preiscoinów. Otrzymujemy więc poniekąd coś za coś, więc generalnie rzecz biorąc nie ma tu żadnej straty, a jeśli nie ma straty to nie ma ryzyka.
Ryzyko może polegać na możliwości spadku wartości Preiscoina, a ten się właśnie rozwija i na rozważania jego obecnego kursu jest po prostu jeszcze zbyt wcześnie.

Mamy więc stosunkowo niewielkie ryzyko i możliwość osiągnięcia dużych zysków w dłuższym okresie czasu. Dokładnie na tym polega każda dobra inwestycja, jak np. inwestycja w akcje (pomijając krótkie transakcje i spekulacje, bo to już zupełnie inny temat).

Pewności mogą nam dodać także sprzyjające warunki, w jakich znajduje się aktualnie Preiscoin, czyli wspomniany już program matrycowy, dzięki któremu popularyzacja i świadomość użytkowników będzie rosnąć, a to w przypadku krypto-walut (jak również walut tradycyjnych) zawsze przekłada się na dobrą kondycję waluty, jej rozpoznawalność, zaufanie użytkowników i ostatecznie wymienialność, płynność i wzrost wartości. Temu wszystkiemu dodatkowo sprzyja własna giełda, na której już dziś wymienić możemy Preiscoina na inne krypto-waluty lub na waluty fiat. Trzeba przyznać, że PRS ma tutaj sporą przewagę, gdyż żadna inna krypto-waluta tego nie miała.
Dodatkowo sztywne określenie ilości PRS, jaka docelowo pojawi się w obrocie, czyli ograniczenie podaży przy jednoczesnym wzroście popytu (proporcjonalnie do rosnącej świadomości użytkowników) prawdopodobnie sprawi, że PRS ulegnie deflacji.

Podsumowując, wydaje się, że mimo pewnego ryzyka, gra zdecydowanie jest warta świeczki i obok tak interesującego projektu nie sposób przejść obojętnie.

A co z programem partnerskim? Aby uzyskać całkowity zwrot naszego abonamentu wystarczy mieć w swoim zespole 25 osób. W tym momencie abonament nie kosztuje nas zupełnie nic i nasze 25 Preiscoinów otrzymujemy co miesiąc w zasadzie za darmo.
Czy 25 osób to dużo? Jeśli każdy z nas musiałby te 25 osób zaprosić sam, to może... Biorąc jednak pod uwagę, że osobiście musimy zaprosić tylko 3 osoby, to z pewnością będzie po prostu łatwe. Przecież pozostałe osoby zapraszane są jednocześnie przez użytkowników, którzy są nad Tobą oraz przez użytkowników z podlegającego Ci zespołu. Jest to w dużej mierze gra zespołowa i dlatego odrobina pracy każdego z nas daje w sumie potężne rezultaty.
Nie masz doświadczenia w pozyskiwaniu poleconych? Jeśli Ty rozumiesz możliwości i chcesz zarobić na PRS, to dlaczego inni mieliby tego nie zrozumieć? Zrób prosty eksperyment. Zarejestruj się i opłać pierwszy abonament, a następnie wrzuć informację o tym na Facebooka, wyślij e-mail do wszystkich znajomych, a nawet pochwal się każdemu kogo spotykasz na codzień, że wszedłeś w świetny biznes i spodziewasz się dobrych zysków. To wszystko, co powinieneś zrobić - 3 osoby to pestka.

Preiscoin - i co dalej...?

Tutaj jest miejsce na Twoją decyzję. Znasz możliwości, chcesz zarabiać pieniądze, w Preiscoinie widzisz na to sposób. Z pewnością nie polecamy traktowania PRS jako pewnego sposobu na złote góry. Nie ma niczego pewnego w dzisiejszym świecie, w którym upadają banki, a nawet państwa bankrutują. Należy mieć tego świadomość. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zarabiać poważnych pieniędzy i wygodnie żyć, tak jak sobie to wymarzyliśmy. Oczywiście, że możemy. I kiedy nadarza się obiecująca okazja, działajmy!

Podsumowując:
System emisji PRS to jednocześnie objecująca i bardzo prosta inwestycja, która w jednym abonamencie oferuje dwa różne źródła dochodów.
Pierwszym z nich jest spodziewany rozwój krypto-waluty na rynku międzynarodowym i w związku z tym wzrost wartości naszej inwestycji (wzrost wartości Preiscoinów, które kupujemy w ramach abonamentu).
Kurs PRS będzie z pewnością podlegać wahaniom, tak jak każda waluta będąca w obiegu w warunkach wolnorynkowych. Ponieważ PRS jest w początkowym stadium rozwoju, jej potencjał wzrostowy ocenia się bardzo wysoko. Rozwojowi PRS dodatkowo sprzyja powstanie giełdy, na której jest wymienialna oraz funkcjonujący w ramach projektu program partnerski, który może bardzo intensywnie wpłynąć na jej popularyzację oraz atrakcyjność w ocenie obecnych i przyszłych użytkowników.
Sam program matrycowy oprócz pozytywnego wpływu na kondycję PRS, jest sam w sobie drugim źródłem zysków o dużym potencjale. Dla polskich użytkowników ogromnym atutem jest fakt, że matryca rozpoczyna swój rozwój właśnie w Polsce. Zatem rejestrując się dziś, jesteśmy niemal u źródeł, co daje nam niezwykłe szanse na szybki rozówj całej matrycy w chwili rozszerzania się matrycy na kolejne kraje.
Według zapowiedzi twórców, używanie Preiscoina w transakcjach, ma wiązać się ze zniżkami i rabatami. W chwili wejścia tych planów w życie waluta ta stanie się jeszcze bardziej pożądana, co wpłynie na jej wartość. Jednocześnie PRS kupić będzie można tylko od nas - od użytkowników, którzy pozyskali PRS poprzez abonamentowy system emisji PRS.

Preiscoin z pewnością nie jest wolny od wad, lub inaczej są tu miejsca pozostawiające pewną dozę niepewności.
Sumując jednak plusy i minusy omawianego przedsięwzięcia projekt oceniamy jako ciekawy, innowacyjny, w który warto zainwestować trochę czasu i środków, ponieważ dostrzegamy jego mocne strony elementy dające Preiscoinowi duże szanse na piękny rozwój i osiągnięcie silnej pozycji rynkowej, a tym samym duże szanse na dobre dochody dla wszystkich użytkowników.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tematyką poruszaną w tym artykule - pisz do nas śmiało. Staramy się być z Wami w kontakcie tak bardzo, jak tylko pozwala na to szybko biegnący cenny czas. A zadawane przez Was pytania i Wasze sugestie inspirują nas do tworzenia kolejnych ciekawych artykułów. Kliknij tutaj i napisz do nas.

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved