jak założyć i prowadzić własną firmę krok po kroku rozpoczęcie działalności gospodarczej przez internet zarabianie pieniędzy przez internet jak zarobić w domu poradnik
 
 


Program partnerski PREISCOIN

Analiza dochodów i zasada działania

prs_opinie

Ile można zarobić w programie partnerskim Preiscoin - analiza dochodów z wymuszonej matrycy 3:7 w systemie PRS

Jakkolwiek Preiscoin jako nowa innowacyjna kryptowaluta stanowi atrakcyjny przedmiot inwestycji samej w sobie, to dodatkowo mamy tutaj do czynienia z potencjalnie dochodowym programem partnerskim. Przyjrzyjmy się zatem owemu programowi i obliczmy ile można w nim zarobić.

System przewiduje dla nas prowizję w wysokości 4% abonamentu płaconego przez każdą osobę, która znajduje się naszej 1, 2, 3, 4, 5, 6 oraz 7 linii. Nad tym czy 4% to mało czy dużo zastanowimy się w dalszej części. Na wstępie wspomnę tylko, że w chwili obecnej 4% oznacza 1 CHF (frank szwajcarski) miesięcznie za każdą osobę znajdującą się w naszej matrycy, czyli ok. 3,46 zł /mc za każdego partnera.

Program partnerski w systemie PRS oparty jest na matrycy wymuszonej. Oznacza to, że struktura podlegająca naszej prowizji rozwinie się prędzej czy później, nawet bez naszego udziału. W tym przypadku można przypuszczać, że kolejne linie rozwiną się stosunkowo szybko, ponieważ jest to matryca 3:7.
Oznacza to, że każdy z nas może mieć bezpośrednio w swojej pierwszej linii tylko 3 osoby. W praktyce więc wygląda to tak, że gdy osoba, która zaprosiła nas (i jesteśmy bezpośrednio pod tą osobą, tj. w jej pierwszej linii), może zaprosić dowolną ilość osób, ale tylko 3 osoby zostaną przydzielone do jej pierwszej linii.
Jeśli zaprosi ona osobę czwartą - zostanie ona przydzielona do jej drugiej linii, a więc pod jedną z tych trzech wcześniej zaproszonych osób. I tak dalej.
Biorąc więc pod uwagę, że nieustannie ktoś kogoś zaprasza, w kolejnych poziomach wciąż może brakować miejsc, dlatego koleljne osoby przydzielane będą do linii niższych.
Wskutek tego mechanizmu oraz faktu, że osoby nad i pod nami zapraszają nowych partnerów, wokół nas zawsze będzie ruch i matryca będzie rozwijać się w naszych dolnych liniach. W efekcie stajemy przed faktem dokonanym: mamy pod sobą partnerów programu, zaproszonych przez osoby będące nad nami, a osoby te zapraszają kolejne osoby. I właśnie w tym tkwi sedno sprawy, bo im więcej osób pod nami, tym większa jest nasza prowizja. Zbyt piękne? Nie. Po prostu przemyślany biznes.

Zasada ta nie tylko stanowi niezwykłą motywację, aby wejść do programu, ale przede wszystkim motywuje do działania. I to skutecznie, co potwierdzają sukcesy wielu firm stosujących matrycę wymuszoną.
Dzieje się tak zawsze gdy program afiliacyjny jest opłacalny dla partnerów oraz gdy produkt jest atrakcyjny dla odbiorcy. A w tym przypadku każdy z nas jest jednocześnie osobą korzystającą z produtku - abonamentowego systemu emisji PRS oraz beneficjentem w programie partnerskim (do uzyskania pełnych praw do prowizji z całej matrycy wymaga się jedynie zaproszenia do programu 3 osób, ale o tym w dalszej części).

Poniższa grafika ilustruje nam zasadę przydzielania kolejnych osób w liniach matrycy.

program partnerski prs

Punkt niebieski to osoba, która zaprosiła Ciebie do programu (a także osoby nad nią).
Punkty białe to osoby nie należące do Twojego zespołu (część zespołu, który rozwinie się przez działanie niebieskich i białych, z którego nie masz żadnej prowizji).
Punkt pomarańczowy to Ty.
Punkty czerwone to osoby w Twoim zespole, ale zaproszone przez niebieskich.
Punkty żółte to osoby zaproszone przez Ciebie.
Punkty zielone to osoby zaproszone przez innych z Twojego zespołu (przez czerwonych i innych zielonych, ale nie przez Ciebie).

W rzeczywistości Twój zespół może wyglądać tak jak na powyższej ilustracji, może też wyglądać trochę inaczej, gdyż dokładnego przebiegu rozwoju matrycy nie sposób przewidzieć w każdym indywidualnym przypadku.
Przeanalizuj jednak dokładnie ten schemat, a zrozumiesz sedno sprawy.
Zauważ, że zaprosiłeś tylko żółtych, a więc jedynie 4 osoby (w rzeczywistości wystarczą tylko 3 osoby). Pozostałych uczestników zaprosili niebiescy oraz czerwoni, a Ty z ich pracy czerpiesz i będziesz czerpać comiesięczne zyski, ponieważ znajdują się oni (i będą się znajdować) w Twojej matrycy.

W tej matrycy mogłoby nie być żółtych, czyli mógłbyś nie zapraszać nikogo - jak widać na ilustracji - matryca i tak się rozwinie bez Twojego udziału.
W takiej sytuacji zarabiasz wyłącznie na inwestycji w PRS, które każdy otrzymuje w zamian za abonament.
Zyski z matrycy przemawiają jednak same przez się...
Zwróć uwagę, że zaprosiłeś w tym przykładzie tylko 4 osoby, a jednak w swoim zespole masz łącznie 39 osób. Każda z nich jest aktywnym uczestnikiem projektu i podlega Twojej prowizji. W tym momencie zarabiasz 39 CHF / mc, czyli ok. 134 zł na miesiąc. Rozwój jest nieuniknionym procesem, ale żeby zyskać prawo do prowizji z Twojej matrycy powinieneś zaprosić osobiście minimum 3 osoby.

Co dzieje się dalej...

Matryca rozwija się dalej. Preiscoin zyskuje popularność, a osoby zaangażowane pozyskują kolejnych poleconych. Twoje kolejne linie sukcesywnie zapełniają się, a tym samym Twoje comiesięczne dochody rosną.
Oczywiście nie działa to w nieskończoność, gdyż wysokość wypłacanych prowizji przekroczyłaby w końcu zyski firmy :)
Działa to do siódmego poziomu. Matryca rozwija się dalej i dalej, jest to naturalny proces, ale każdy konkretny partner (jak my) otrzymuje prowizje tylko do siódmego poziomu własnej matrycy. Na powyższej ilustracji przedstawiliśmy skrócony schemat przedstawiający tylko Twoje trzy pierwsze poziomy. Nasza matryca obejmuje jednak 7 poziomów, a wygląda to następująco:

Pierwszy poziom: 3 osoby (zaproszone przez Ciebie lub osoby będące nad Tobą)
Drugi poziom: 9 osób (zaproszonych przez Ciebie, osoby nad Tobą i będące pod Tobą, potem już jak lawina...)
Trzeci poziom: 27 osób
Czwarty poziom: 81 osób
Piąty poziom: 243 osoby
szósty poziom: 729 osób
Siódmy poziom: 2187 osób.

Kolejne poziomy rozwijają się dalej, zarabiają z nich osoby znajdujące się w Twoich niższych liniach. Ty jednak zarabiasz ze swoich pierwszych siedmiu poziomów i tyle.
Jakie są to konkretnie zarobki?
Każda osoba w Twojej 7-poziomowej matrycy to 4% abonamentu, czyli 1CHF miesięcznie.
Łatwo jest obliczyć, że łączna liczba osób w całym zespole to 3279 osób, a więc Twój dochód z tego tytułu wynosi 3279 CHF / mc, czyli ponad 11 000 zł na miesiąc.
...ale uwaga: to się oczywiście nie dzieje samo.
Po pierwsze trzeba podjąć konkretną decyzję i założyć konto w programie, a następnie opłacić abonament. Następnie trzeba jednak kiwnąć palcem, bo matryca prawdopodobnie będzie się rozwijać, ale jeśli nie sami nie zaprosimy 3 osób, to nie dostaniemy z tego ani grosza.
Poza tym, nawet jeśli mamy już swoich 3 poleconych i wszystko działa jak należy, to warto polecać dalej i jednocześnie wspierać tych poleconych, którzy już są.
Nie jest to obowiązkowe, ale dzięki temu możemy znacznie przyspieszyć rozwój matrycy i wzrost swoich dochodów. A przecież o to chodzi!

Dlaczego działa to w ten sposób?
Czy to naprawdę możliwe?

Takie pytania zadają sobie ci bardzo początkujący.
Nie ma na świecie firmy, która mogłaby prosperować bez klientów. A w warunkach wolnorynkowych i rosnącej konkurencji, zdobycie klientów jest coraz trudniejsze, nawet gdy ofeta jest bardzo atrakcyjna. Z kwestią tą boryka się każda firma w każdej branży. Zwyczajnie nie możliwe jest pozyskanie klientów i utrzymanie się na rynku bez odpowiednich działań marketingowych. Część firm wydaje pieniądze na reklamy w TV, inne płacą przedstawicielom handowym itd.
Jednym ze sprawdzonych i skutecznych metod rozwoju i pozyskania dużej ilości klientów są właśnie wielopoziomowe programy partnerskie, właśnie takie, o jakim mówimy w przypadku Preiscoina.
Jeśli jest obrót to jest zysk. Aby powstał obrót trzeba jednak najpierw zainwestować w marketing. Brzmi znajomo? Wie to każde dziecko. Tutaj jednak koncepcja jest nieco odwrócona. Najpierw wykreuj nam obrót - a potem Ci za to zapłacimy. Dzięki temu firma nie wyrzuca pieniędzy na marketing, który okaże się skuteczny lub nie. Zamiast tego wypłaca skrupulatnie obliczoną prowizję swoim partnerom, według osiągniętych już i policzalnych wyników.

Według matrycy 3:7 każdy partner otrzymuje 4% prowizji z siedmiu poziomów swojej matrycy. W rzeczywistości dla firmy oznacza to wypłatę 28% swoich przychodów partnerom (4x7=28).
Z pozostałych 72% osiągniętych przychodów firma musi sfinansować wszystkie swoje koszty (serwery, pracownicy, wydobycie PRS, utrzymanie systemu itp.), a pozostała część jest zyskiem firmy.
Wobec powyższych rozważań projekt wydaje się być rzeczywisty, realny, uczciwy, przemyślany i opłacalny dla wszystkich...

Z budżetu tego mamy jednak do wzięcia dodatkowe bonusy:
Dla każdego, kto zaprosi do projektu 10 poleconych w danym miesiącu przewidziany jest bonus: 100 CHF.
Jeśli zaprosisz 20 osób: 200 CHF... i tak dalej.

Reasumując: system jest prosty i jasny - sam oceń czy warto...

Jak skutecznie zbudować matrycę
w programie partnerskim Preiscoin

Jeśli rozumiesz już na czym polega działanie matrycy wymuszonej to z pewnością jesteś już w programie i zaczynasz zarabiać pieniądze.
Jeśli natomiast jesteś osobą początkującą, należy Ci się kilka słów wyjaśnienia.
Przede wszystkim przy pierwszym zetknięciu się z taką konstrukcją prawdopodobnie poczułeś zaskoczenie, czy wręcz niedowierzanie, jak to możliwe, że w tak prosty sposób powstaje tak potężna organizacja i z całego tego obrotu możesz czerpać regularne dochody.
Otóż jest to po prostu matematyka i sprawdzony sposób budowania firm i przedsiębiorstw, a prowizje obliczone są tak, aby było to opłacalne dla partnerów, a jednocześnie nie przekraczało budżetu firmy przeznaczonego na działania marketingowe.

Doświadczonego e-marketera takie cyfry po prostu zachęcają do pracy. Na samym początku jednak musimy uświadomić sobie podstawową zasadę działania. Mianowicie, aby zakwalifikować się do dochodów z matrycy powinniśmy osobiście (tzn. z naszego własnego linku referencyjnego) zaprosić tylko 3 osoby, które założą sobie konto i opłacą abonament. To jest naprawdę proste i nie wymaga wielkiego trudu. Weź teraz pod uwagę oczywisty fakt, że te 3 osoby także pragną zarabiać pieniądze. Zatem po prostu pozwól im, aby one także zaprosiły po 3 osoby (możesz pomóc im dobrą radą i wskazówkami z własnego doświadczenia). Zauważ, że w tym momencie posiadasz już zapełnioną 2 linię, która zapełniła się praktycznie bez Twojego udziału! Właśnie na tym to polega. Ludzie chcą inwestować w Preiscoina, a program partnerski to tylko wspaniały dodatek, więc jedyne co musisz zrobić to powiedzieć ludziom o Preiscoinie.

Wykorzystaj potenjał, jaki posiada każdy zwykły człowiek - wykorzystaj fakt, że wokół Ciebie są ludzie. Rozmawiaj z nimi, po prostu.
Pamiętaj, że nie wolno Ci nikogo do niczego namawiać. To nie działa. Jeśli chcesz możesz jedynie zaproponować, a gdy nie widzisz zainteresowania, po prostu zmień temat. Nie każdy zrozumie o czym do niego mówisz, ale tak naprawdę wystarczy przecież, że jedna na 50 osób się zainteresuje, po potrzebujesz tylko 3 osób.
Duża część spośród pozostałych także prędzej czy później zastanowi się nad tematem, będą napotykać w Internecie informacje o PRS i innych krypto-walutach, przypomną sobie, że mówiłeś im o tym dawno temu i ...będą wiedzieli do kogo się zwrócić w tej sprawie.

Najlepsze efekty daje jednak Internet i fantastyczne warunki komunikacji jakie w Internecie panują.
Znam wiele przypadków, gdy 3 polecone osoby (a często więcej) partner pozyskiwał w ciągu kilku minut - nawet z nikim nie rozmawiając!
Chcesz poznać ten sposób? Chcę powiedzieć Ci, że już go znasz. Partnerzy Ci po prostu zamieścili informację o Preiscoinie na swoim Facebooku. Proste?
Nie musimy jednak na tym poprzestawać. Są ludzie mający po kilkaset znajomych na FB, a nawet więcej. Są też ludzie posiadający wśród znajomych na FB zaledwie kilkanaście osób. Bez względu na to, zawsze możesz (i gorąco to polecam) poprosić swoich znajomych, aby Twoją informację udostępnili swoim znajomym... i tak dalej. To nic nie kosztuje, pomagajmy sobie więc nawzajem.
Facebook to dobry przykład, ale to tylko jedna z możliwości. Pozostaje wiele innych serwisów społecznościowych, portale ogłoszeniowe itd., z pewnością posiadasz także skrzynkę e-mail, a w niej całą listę zapisanych kontaktów i całkiem prawdopodobne jest, że ktoś spośród nich okaże się bardzo zainteresowany taką inwestycją.
Najważniejsze aby uświadomić sobie, że te 3 osoby na pewno się znajdą. A potem działaj dalej, ale wiedz, że kolejne osoby spadają z góry, ponieważ osoby nad Tobą nieustannie zapraszają nowych, którzy przydzielani są według zasad matrycy wymuszonej. Jednocześnie osoby będące pod Tobą też zapraszają. Matryca rozrasta się pod wpływem działań coraz większej liczby osób, a z każdego z tych działań będziesz otrzymywać wynagrodzenie naliczane w opisany wyżej sposób.

Istotą biznesu jest solidny fundament w postaci atrakcyjnego produktu. Mamy taki produkt - PRS!
Jeśli produkt jest dobry - nie potrzebuje reklamy, broni się sam, a ludzie go pożądają. Wykorzystajmy to.

Zbudowałem matrycę i świetnie zarabiam,
ale chcę więcej.. Co dalej...

Jeśli aktywnie pracujesz, aby pozyskać poleconych do swojej matrycy, z pewnością przyjdzie dla Ciebie czas radości z zarabianych pieniędzy.
Zapełnienie całej 7-poziomowej matrycy, mimo iż pracuje na to cała grupa osób, nie przychodzi jednak szybko, potrzeba na to tygodni i miesięcy.
Wystarczy jednak kilka pierwszych poziomów, aby poczuć w kieszeni niezły dodatkowy dochód. Nie czekaj więc na zapełnienie całej matrycy, ponieważ możesz wykupić dodatkowe konta, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć kilka matryc jednocześnie, a dzięki temu zwielokrotnić swoje przyszłe dochody. Każda z nich niezależnie będzie w tym samym czasie rozbudowywać się w dół i tym samym w tym samym czasie możesz zyskać wiele więcej.

Część osób z naszego zespołu, które z prywatnych powodów finansowych nie może pozwolić sobie na opłacanie kilku abonamentów jednocześnie, przybrała następującą strategię:
Osoby te początkowo wykupiły 1 konto i opłacały 1 abonament, od samego początku budując matrycę. W momencie, gdy w niższych liniach miały 25 osób, ich dochód wynosił dokładnie tyle ile koszt abonamentu. Posiadając więc 1 konto, wpłacany abonament w całości im się zwracał, a na koncie bez żadnych wydatkow wciąż otrzymywały swoje 25 Preiscoinów miesięcznie. W tym momencie zakładały drugie konto i tym samym płaciły tyle samo co na samym początku, ale posiadały już dwa zarabiające konta i dwie matryce rozwijające się jednocześnie. W ten sposób ich dochód rósł już szybciej (bo już z dwóch kont, a nie tylko z jednego). Dlatego szybciej mogły pozwolić sobie na to, aby z osiąganych dochodów opłacić trzecie konto. I tak dalej.

To tylko przykład. Wiele osób wykupuje od razu 4 konta (łącznie 100 CHF/mc) nie tylko dlatego, że stać ich na taką inwestycję, ale przede wszystkim po to, by w przyszłości zarabiać 4 razy więcej. Twoja strategia zależy od Ciebie. Możesz skoncentrować się na 1 koncie, bo mając 1 konto także można osiągnąć dochód, który satysfakcjonuje większość ludzi, co wykazaliśmy w powyższych obliczeniach.
Jeśli jednak mierzysz wyżej i pragniesz maksymalnie wykorzystać potencjał projektu, masz zawsze otwartą możliwość zrobienia tego, bo dodatkowe konta możesz wykupić później, w dowolnym momencie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z tematyką poruszaną w tym artykule - pisz do nas śmiało. Staramy się być z Wami w kontakcie tak bardzo, jak tylko pozwala na to szybko biegnący cenny czas. A zadawane przez Was pytania i Wasze sugestie inspirują nas do tworzenia kolejnych ciekawych artykułów. Kliknij tutaj i napisz do nas.

Interesuje Cię biznes
i zarabianie przez Internet?

Poznaj tajniki prowadzenia dochodowej firmy
i skutecznego zarabiania w Internecie.

Metody, narzędzia i rozwiązania, o których nie mówi się głośno, które odmienią Twóje finanse, które otworzą Twoje oczy na możliwości, o których nawet nie śnisz.

| Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Mapa Serwisu | Kurs |
Copyright zysk24.com © 2011. All Rights Reserved